Profilování plechů - velmi výhodné ceny a množstevní slevy.

 

Jednou z našich činností je profilování plechů všech druhů a velikostí profesionálními stroji Schlebach a Jouanel. Nabízíme v tomto oboru komplexní služby včetně dopravy, případně profilování přímo na stavbě. Plechy dodáváme v nejrůznějších barvách, níže je možno vidět přehled standardních a nestandardních barev.

Přehled standardních barev plechu

standardní barvy plechu

Přehled nestandardních barev plechu

nestandardní barvy plechu

Lakování plechů

K dispozici máme standardní typy lakování a to:

  • jednovrstvé lakované plechy
  • dvouvrstvé lakované plechy
  • třívrstvé lakované plechy

Lakování může být jednostranné, či oboustranné. Celý lak se pak skládá z několika vrstev. Základní materiál se musí nejdříve chemicky před-upravit a na takto připravený materiál se nanese základní barva, často ve dvou vrstvách. Další vrstvou je pak vrchní barva pokrytá rubovou barvou a ochranným lakem. Takto připravený plech je proti poškození při přepravě chráněn snímatelnou fólií. U jednostranně lakovaných plechů je tato úprava pouze z jedné strany, u oboustranných je pak povrchová úprava z obou stran.

Dekory, barvy plechů

Technologie laminování nám dává do rukou celou škálu dekorů a každý tento dekor může být dále barven na základě Vašeho přání. U použití PET fólií je možno vybrat z jakékoli barevné úpravy, či barevného vzoru. Naši zákazníci nejčastěji žádají dekory dřeva a to konkrétně zlatý dub(5). To se velmi často využívá jako dekor na garážová vrata. Dalším často se prodávajícím motivem je kámen(1), ten je zase použit často jako dekor na obkladech fasád. Dále nerez ocel(4), nová měď(3), měď s patinou(2) a další. K dispozici jsou také nejrůznějších textilní struktury. 

dekory plechu

V naší nabídce jsou měď, pozink, lakované a titanzinkové plechy. Na tomto poli zastupujeme firmu Nedzink. Nabízíme velké množstevní rabaty. 

Nabízíme také kompletní okapový systém od firmy Zambelli včetně možnosti dopravy na stavbu. Zdarma provádíme kalkulace cen a poradenství při realizaci. Ceníky Vám rádi pošleme.

Poptat profilování plechu