Drobečková navigace

Úvod > Nabízíme

Nabízíme


 • Stavební výtahy Geda

  Použité i nové stavební výtahy

  Stavební výtahy Geda jsou špičkové produkty, které se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou trvanlivostí, bezpečností provozu a ekonomickým provozem. Stavební výtahy Geda vás nikdy nezklamou.

  Vyberte si z naší nabídky stavebních výtahů Geda a jistě budete velmi spokojeni a příjemně překvapeni. Na všechny stroje poskytujeme záruku.
  K dispozici máme jak nové stavební výtahy, tak i použité stavební výtahy, které jsou lákavé svou nízkou cenou. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, poptejte nás.

  Provádíme také generální opravy, provozní údržbu či servis výtahů GEDA.

 • Rozkládací profilovací stroj

  Stroje Schlebach

  Zabýváme se prodejem strojů značky Schlebach. V našem sortimentu disponujeme stroji jako ohýbačky plechu, nůžky na plech, profilovací stroje a další klempířské stroje. Stroje prodáváme jak nové, tak použité. Jak na nové, tak použité stroje dáváme záruku! Použité klempířské stroje mají výhodu, že jsou plně funkční a za velmi příznivou cenu, oproti strojům novým.

  Pro Vaší práci si vyberte takový stroj, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Ke všem strojům provádíme odborné zaškolení, abyste byli schopni se strojem ihned začít pracovat co nejefektivněji. Každý stroj má svá specifika, proto je při výběru stroje nutností vše dobře promyslet. Pokud si nevíte rady, přijeďte k nám a poraďte se s námi, my jsme ti, kteří Vám umí poradit nejlépe vybrat stroj pro Vaši potřebu.

  Máme rychlé dodací lhůty, stroj Vám dovezeme až na místo určení!

  Provádíme také generální opravy, provozní údržbu či servis všech strojů SCHLEBACH.

  Nabízíme také možnost si od nás půjčit falcovací stroj Schlebach Piccolo včetně zamačkávacích kleští na dobu jakou potřebujete. Stroj je vždy půjčován v perfektním stavu a se strojem vás zaučíme.

  Cena zapůjčení na 1 den: 650 Kč

  Při zapůjčení na delší dobu je cena upravena.

 • Stroje JOUANEL

  Jsme výhradním dodavatelem francouzských strojů JOUANEL v České republice. Nový stroj Vám přivezeme kam budete chtít. Ke všem strojům provádíme odborné zaškolení, abyste byli schopni se strojem ihned začít pracovat co nejefektivněji.

  Zajišťujeme kompletní servis a opravy všech strojů této značky.

  Pokud neznáte tuto značku, tak si můžete prohlídnout její produkty v katalogu níže. V případě zájmu o nějaký stroj JOUANEL jsme schopní objednávku rychle vyřídit a stroj Vám v co nejkratším čase a za skvělou cenu dodat! Cenové nabídky děláme zcela zdarma, neváhejte nás kontaktovat!

  Dodací lhůta větších strojů se pohybuje v rozmezí od 8 do 12 týdnů od objednání! 

  U přípravků, ručního nářadí a doplňků je dodací lhůta 2 až 3 týdny!

         

                                                  Logo_Jouanel_QUADRI.jpg

     

 • Lešení Metalparts s.r.o.

  Jsme obchodními zástupci firmy METALPARTS s.r.o. a nabízíme a dodáváme kvalitní systémy lešení, lešenářských věží a komponentů od této značky za bezkonkurenční ceny! Doprava lešení je v ceně, řeknete si, kam chcete lešení dovézt a do chvilky bude u Vás. Odběr lešení možný ihned. Lešení je možné prohlédnout si osobně na naší provozovně.

  Orientační nabídky lešení na 1000 m2.

 • Profilování plechů

  Jednou z našich činností je profilování plechů všech druhů (ocelové, hliníkové, měděné) od různých výrobců (Prefa, KJG atd.). Plechy profilujeme profesionálními stroji Schlebach a Jouanel. Nabízíme v tomto oboru komplexní služby včetně dopravy a případně profilování přímo na stavbě.

  Cena profilování plechu: 25 kč/běžný metr

  Doprava: 12 Kč/km

  Nabízíme také možnost si od nás půjčit falcovací stroj Schlebach Piccolo včetně zamačkávacích kleští na dobu jakou potebujete. Stroj je vždy půjčován v perfektním stavu a se strojem vás zaučíme.

  Cena za půjčení na 1 den: 650 Kč

  Při zapůjčení na delší dobu je cena upravena.

   

   11358BF0-F39E-40A7-81EE-33C0123958FC.jpeg           41DF72D0-14B3-4B1D-ABA4-3350AC0554E3.jpeg            36245501-B9D8-4E08-8AFF-F3B5375A4E1E.jpeg

 • Výkup strojů a nářadí

  Pokud přemýšlíte o prodeji nějakého starého, případně i nedávno zakoupeného stroje jako je stavební výtah, vrátek, ohýbačka, profilovací stroj, falcovací stroj, dělička, stáčečka, rozvíječka, případně i prvků, můžete se nám ozvat! My Vám připravíme férovou nabídku a stroj rádi odkoupíme a zajistíme si vlastní odvoz. Nebudete mít žádné starosti. Případně u nás můžete starý stroj vyměnit za nový s doplatkem.

  Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak níže je nezávazný formulář, který vyplníte a my se s Vámi domluvíme dále. 

  Žádné starosti 

  Peníze v hotovosti nebo na účet 

  Nezáleží na stáří ani na stavu ✅

  Zajistíme vlastní odvoz ✅ 

   Stáčečka Fasti   Švajcr stroje   5BBF1E0A-A049-417A-A41E-713CE875D8B7.jpeg

   

 • Opravy strojů

  Opravy výtahů Geda

  Opravy strojů Schlebach

  Opravy výtahů Geda

  Provádíme také generální opravy, provozní údržbu či servis výtahů GEDA, zejména poté motorů. Na Vaše přání jsme schopni provést jakoukoli opravu v jakémkoli rozsahu. Motory rozebíráme do šroubku, včetně elektroniky a vše zkontrolujeme, či zjistíme případnou závadu a rychle jí odstraníme. U žebříkových dílů občas vznikne vinou vysokého namáhání u příček například prasklina, či úplné odtržení příčky. I toto umíme snadno a rychle vyřešit.

  Zde jsou přibližné ceny oprav:

  Opravy motoru:

  • Výměna lana – 3500,-
  • Výměna elektronické řídící desky – 6500,-
  • Nový lak – 2000,-
  • Provozní údržba – 1500,-
  • Převinutí motoru – 10 000,-
  • Generální oprava (nový lak, kontrola elektroniky, výměna lana) – 7000,-

  Opravy žebříkových dílů:

  • Výměna kladky na střešním kloubu – 1000,-
  • Výměna kladky na hlavovém dílu – 1500,-
  • Svaření příčky – 500,-

   Oprava pojezdového zařízení a vozíku:

  • Výměna ložiskového kolečka – 600,-
  • Kompletní oprava pojezdového zařízení – 3500,-
  • Kompletní oprava vozíku – 2000,-

   Opravy ovladačů a koncových spínačů:

  • Zde se ceny hodně liší, záleží na celkovém rozsahu poškození.

  Všechny tyto ceny jsou orientační, celková cena bude záviset na výsledném rozsahu prací.

  Zde se můžete podívat na stav motoru před renovací a po renovaci:

            358E467A-6B4C-4C3C-9B6B-471FE16BA36E.jpeg                     B8A52DD7-CBE4-4996-9DFC-D1F82B37D577.jpeg                      E78B9433-1552-4030-8A8C-746CF2689D23.jpeg                           B5BA4976-7B4A-4281-81C4-4E56CACD8478.jpeg

  Opravy strojů Schlebach

   Po delším používání falcovacích či profilovacích strojů je zapotřebí alespoň základní údržba a servis. Tento servis již provádíme řadu let. 

  Servis profilovacích strojů:

  • Kontrola a nastavení profilovacího stroje – 5000,- 
  • Nový lak – 2000,- 
  • Výměna hnacího kolečka – 5000,-

  Servis falcovacích strojů piccolo:

  • Kontrola a nastavení profilovacího stroje – 3500,-
  • Výměna hnacího kolečka – 5000,-

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.