Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Budoucnost CNC a digitálního ovládání u ohýbaček a profilovaček!

Budoucnost CNC a digitálního ovládání u ohýbaček a profilovaček!Velké zkušenosti v tomto oboru má i firma Jouanel, s níž úzce spolupracujeme a osobně jsme se s těmito stroji a technologiemi mohli seznámit. CNC technologie přináší nové možnosti přesnosti, rychlosti, efektivity a komfortnosti práce.

Můžete si v paměti stroje vytvořit různé programy, které potom jen spustíte a stroj bude pracovat za Vás. Například u profilovacího stroje HT - CE si můžete dopředu nastavit požadované délky a kusy plechů, které stroj sám s přesností na milimetry vyprofiluje, nadělí a vy je budete jen u výstupu odebírat. Takže naprosto odpadá ruční stříhání a měření, které tento proces zdržovalo nejvíce.

Podobné to je například i podélné děličky CLD-AE-CTE-REF, kde si zadáte délky a kusy nadělených tabulí plechu, ručně nastavíte nože (stejně jako u každého dělícího stroje) a tabule jen odebíráte u výstupu. 

Elektrické či hydraulické ohýbačky (např. PTS nebo PGL) fungují také na podobném principu zadávání programů, jen nabízí úplně jiné možnosti než klasické ruční mechanické ohýbačky. Na interaktivním displeji si např. ručně nakreslíte přibližnou podobu výsledného ohýbaného plechu, poté doplníte úhly, délky, zvolíte materiál a můžete v jednom člověku ohýbat i několikametrové plechy. Ohýbačky mají automatické zadní dorazy, ke kterým plech dorazíte, potvrdíte úkon a ohýbačka sama plech ohne a napíše co máte udělat za další krok. Takto můžete na těchto ohýbačkách ohnout i oblouk s přesností na milimetry.

Níže se můžete podívat na pár strojů, které toto umí a máme je v nabídce, a na detaily těchto programů.

Pokud budete mít vážný zájem o nějaký stroj s tímto vybavením, je možné domluvit se na osobní ukázce!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů